Ahmet İlhan Özek’in kontratı uzatıldı

Altınordu, 34 yaşındaki forvet oyuncusu Ahmet İlhan Özek ile 2+1 yıllık kontrat yeniledi.

Spor Toto 1. Lig takımlarından Altınordu, kaptan Ahmet İlhan Özek ile yine mutabakata vardı. Kırmızı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya nazaran deneyimli oyuncu ile 2+1 yıllık kontrat imzalandı.

Ahmet İlhan Özek, Altınordu A Kadro CEO’su Mehmet Necati Özdeniz’in de katıldığı merasimle resmi imzayı attı. Ahmet İlhan Özek, Altınordu Futbol Kulübü ile tekrar mutabakata vardığı için keyifli olduğunu söyledi. A Kadro CEO’su Mehmet Necati Özdeniz de, “Kaptan Ahmet İlhan Özek ile tekrar mutabakata vardığımız için memnunuz. Hocamız Ufuk Kahraman’ın raporu doğrultusunda kaptan Ahmet İlhan Özek ile tekrar muahedeye vardık. Kendisi ekibimizde abi diye nitelendirdiğimiz oyunculardan birisi. Kendisi gelecek yıl da Öz Kaynak Sistemimizden yetişen oyuncularımıza ağabeylik edecek. Hocamızın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına devam ediyoruz” diye konuştu.

2020-2021 döneminde Altınordu’ya transfer olan Ahmet İlhan Özek, kırmızı-lacivertli formayla toplamda 64 resmi maça çıktı. Kelam konusu maçlarda 3 bin 72 dakika alanda kalan tecrübeli forvet 22 gol, 9 asistlik performans sergiledi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.