Alparslan Büyük Selçuklu 53.bölüm fragmanında şok gelişme! Gidecek mi yoksa kalacak mı?

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Çağrı Bey’in oğlu, Süleyman ile Alparslan’ın ağabeyi rolüyle hafızalara kazınan Kaan Yalçın’ın akıbeti akıllarda soru işareti bıraktırdı. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yayına giren yeni bölüm fragmanında hayatının tehlike altına girdiği ve ölümle burun buruna geldiğinin anlaşılmasının ardından gözler Kara Arslan Ahmet Kavurd Bey’e çevrildi.

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde sergilediği oyunculuk performansıyla geniş bir kitlenin beğenisini kazanan ve hikayesiyle farklı bir soluk getiren Kaan Yalçın’ın veda edip etmeyeceği konusu henüz kesinlik kazanmadı. Yönetmenliğini Sedat İnci’nin, senaristliğini, yapımcılığını ve proje tasarımını Emre Konuk’un üstlendiği Alparslan Büyük Selçuklu projesinin yeni bölümünde Kaan Yalçın’ın devam edip etmeyeceği belli olacak.

Bilindiği üzere Kaan Yalçın, Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yanı sıra gibi Arka Sokaklar, Arka Sıradakiler, Adanalı, Beni Bırakma ve Bozkır Arslanı Celaleddin gibi yapımlarda da boy göstermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir