Arda Türkmen ile evli olan Melodi Elbirliler hamile: Pek yakında üç kişiyiz!

Arda Türkmen ile Melodi Elbirliler, geçtiğimiz yıl eylül ayında nikah masasına oturdu. Çift, Beşiktaş’taki bir otelde düzenlenen tören ile birbirlerine ‘Evet’ dedi. 200 davetlinin katıldığı geceden kareler sosyal medyada paylaşıldı.

EVLENDİKTEN SONRA İLK İŞİ BU OLDU

Arda Türkmen ile hayatını birleştiren Elbirliler ise nikah sonrası Instagram hesabında soyadını ‘Türkmen’ olarak güncellemeyi de ihmal etmedi.

TALİHSİZLİĞİN EŞİĞİNDEN DÖNÜLMÜŞTÜ

Düğünde kısa süreli bir panik de yaşanmıştı. Çift, nikah töreni için sahneye yürüdüğü anda davetliler tarafından tutulan bir maytaptan çıkan kıvılcım, Elbirliler’in gelinliğine sıçramıştı. Konuklar hemen müdahalede bulunarak, ateşi söndürmüştü.

İKİ FARKLI GELİNLİK

Melodi Elbirliler, düğününde iki farklı gelinlik giymişti. Çiftin düğün fotoğrafları sosyal medyada çok konuşulmuştu. Melodi Elbirliler, düğününde iki farklı gelinlik giymişti. Çiftin düğün fotoğrafları sosyal medyada çok konuşulmuştu.

TARİH VERMEMİŞLERDİ

Ünlü şef, geçtiğimiz haziran ayında Bodrum’da sevgilisine evlenme teklifi etmişti. Elbirliler, “Düğün tarihi belli fakat günü paylaşmak istemiyorum. Sadece yaz bitmeden diyebilirim. Hazırlıklar tamamlandı” ifadelerini kullanmıştı.

“BİZDEN SİZE GÜZEL BİR HABER”

Eylül 2021’de evlenen Arda Türkmen ile Melodi Elbirliler, şimdilerde bebek heyecanı yaşıyor. Ünlü çift bebek beklediklerini tatil pozlarıyla duyurdu. Türkmen ve Elbirliler, sosyal medya hesaplarından, “Bizden size güzel bir haber; pek yakında üç kişiyiz” açıklamasını yaptı.

Çifte, Pınar Altuğ, Merve Dizdar, Dila Tarkan ve Seda Bakan gibi ünlü isimler tebrik mesajları yağdırdı.

MELODİ ELBİRLİLER HAKKINDA

1991 yılında İzmir’de doğan Melodi Elbirliler, sosyal medyada ‘Güzellik bloggeri’ olarak tanınıyor. Instagram’da yaklaşık 600 bin takipçisi bulunan Elbirliler, moda ve makyaj videoları yayınlıyor. Elbirliler, Yeditepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.