Beşiktaş’a yeni araç sponsoru

Törende konuşan Beşiktaş Kulübü Lider Ahmet Parıltı Çebi, “Dünya iktisadının bu sıkıntı sürecinde bize takviye olan sponsorumuzu asla unutmayacağız. Bizim Dugularımız özeldir” dedi.

Beşiktaş, yeni araç sponsoru Honda ile 3 yıl sürecek muahede imzaladı. BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleşen lansmana Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Parıltı Çebi, sponsor firmanın Türkiye lideri Satoru Yamada, Beşiktaş Sportif Yöneticisi Ceyhun Çıkarı, Teknik Yönetici Valentine Ismael ve futbolcular katıldı.

Başkan Çebi: “Bizim hislerimiz özeldir”

Maddi olarak geçirilen bu sıkıntı periyotta sponsorlar tarafından uzatılan dostluk elini asla unutmayacaklarını söyleyen Ahmet Parıltı Çebi, “Bu lansmanın her iki tarafa da iyi uğurlu olmasını diliyorum. Japonlar endüstride başarılı olan bir millet ve sponsorumuz da Japonya için epeyce bedelli bir marka. Hasebiyle sponsorumuz ile yaptığımız bu muahedenin birebir vakitte Japonya ile bir bağ olarak görebiliriz. İki ülke ortasında oluşan bu birlikteliği tahminen de ilerleyen süreçte kadromuza katılacak Japon bir futbolcu ile yada Japonya’ya gidecek bir Türk futbolcu taçlandırırız inşallah. Sponsorumuzun benim hayatımda özel bir yanı var. Birinci ehliyetimi aldığımda birinci otomobil markam kendi firmalarıydı. Şuan ki bulunduğum pozisyonum itibariyle bu mutabakattan da hayli mutlu olduğumu lisana getirmek istiyorum. Dünyada iktisadın bu durumda olduğu periyotlarda bize sponsor olan yeni markamızın bu tavrını asla unutmayacağız. Bunlar pahalı vakitler ve güç periyotlarda yanımızda olanaları unutmadığımız üzere kendilerini de unutmayacağız. Bizim hislerimiz özeldir. Biz bu alakadan şad olduk sanıyorum ki ilerleyen süreçte göreceksiniz siz de keyifli olacaksınız. Kendilerine teşekkür ediyoruz” sözlerini kullandı.

Satoru Yamada: “Beşiktaşlıların konforunu ve rahatlığını biz sağlayacağız”

Sponsorluk mutabakatında hazır bulunan basın mensuplarına teşekkür ederek konuşmasına başlayan Satoru Yamada da, “Biz Japonya’da, Beşiktaş ise Türkiye’de hayli saygıdeğer kurumlar. Beşiktaş ekibinin taraftarı ile bağı hayli tutkulu ve bu bağlılık bizim kurumumuzun müşterileri ile olan bağa benziyor. İşbirliğimiz sürecince iş ortağımızın konforunu ve rahatlığını biz sağlayacağız. Beşiktaşlı yönetici, teknik grup ve futbolcuların araç gereksinimini 3 yıl boyunca firmamız sağlayacak. Beşiktaş ile işbirliğimizden mutluyum. Bu muahede için burada olan herkese teşekkür ederim” cümlelerine yer verdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.