Cannes Film Festivali’nde Nilperi Şahinkaya’ya büyük şok!

Bu yıl Fransa’da 75’incisi düzenlenen Cannes Film Festivali’nde dünyaca ünlü yıldızların arasında olan Nilperi Şahinkaya’nın kırmızı halı pozları sosyal medyada gündem oldu. Büyük yankı uyandıran Cannes’te Erkan Petekkaya’dan sonra talihsiz bir olay yaşayan ünlü oyuncu soluğu karakolda aldı. İşte tüm detaylar haberimizde.

‘Kiraz Mevsimi’, ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ gibi başarılı yapımlarda rol almış olan Nilperi Şahinkaya, oyunculuğunun yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu yıl Fransız Rivierası’nda 75’incisi düzenlenen Cannes Film Festivali’nde Şahinkaya da Erkan Petekkaya’nın ardından yaşadığı olay karşısında şaşkına döndü.

Nilperi Şahinkaya

SOLUĞU TÜRKİYE KONSOLOSLUĞUNDA ALDI

Büyük bir heyecanla katıldığı Cannes Film Festivali’nde ünlü oyuncu, unutamayacağı bir olay yaşadı. Cannes’te bulunan arkadaşlarıyla vakit geçiren Şahin’in kaldığı villaya hırsız girdi. Kimliği ve pasaportu çalınan ünlü isim olayın ardından karakola gitti. Daha sonra soluğu Türkiye Konsolosluğu’nda alarak kendine geçici pasaport çıkarttı.

Erkan Petekkaya

ERKAN PETEKKAYA İLE KADER ORTAĞI ÇIKTI

Daha önce de ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’da Cannes Film Festivali’nde talihsiz bir olayla karşı karşıya kalmıştı. Petekkaya, bir kapkaççının saldırısına uğramıştı. Telefonu çalınan ünlü oyuncu, 300 metre kovalayıp yakaladığı hırsızı Fransız polisine teslim etmişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.