Demet Özdemir’in kayınvalidesinden imalı mesaj! Yoksa torun mu geliyor? Bakın kayınvalide ne yazmış

2 yıllık aşklarını evlilikle taçlandıran Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti, görkemli bir düğünle dünyaevine girmişti. Geçtiğimiz pazar görkemli bir düğünle nikah masasına oturan ikili tebrik bildirileri yağıyor. Özdemir’in kayınvalidesinden gelen bildiri ise herkesi heyecanlandırdı. Torun mu geliyor? İşte o imalı ileti…

ÜNLÜ İSİMLER AKIN ETTİ

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un görkemli düğününde adeta ünlü akını yaşandı. Birbirinden bedelli sanatkarlar düğünde yer alırken ünlü ikili üst üste tebrik iletisi geldi.

KAYINVALİDEDEN İMALI PAYLAŞIM

Gelen tebrik bildirilerinden en dikkat alımlı olanı ise Demet Özdemir’in kayınvalidesinden geldi. Anne Koç, toplumsal medya hesabından çiftin fotoğrafını paylaşarak şu tabirleri kullandı:

“Demet’ciğim ailemize beğenilen geldin. Hoş bir gün, hayal üzere düğün. Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Hassasiyet, incelik, zarafet. Bence, bizce çok hoş bir düğündü. Evlatlarım yuvanız şen , rahmeti olsun. Hoş günleriniz evlat sevgisiyle taçlansın. Allah güzellerle karşılaştırsın. Kem gözlerden , arka niyetli insanlardan, suizanda bulunanlardan koruma eylesin .”

ACUN ILICALI ŞAHİT OLMUŞTU

2 gün ertelenen düğüne Murat Boz, Edis, Selin Ciğerci, Yılmaz Erdoğan, Selin Şekerci üzere pek çok ünlü isim katıldı. Çok konuşulan düğünde Demet Özdemir’in nikah şahitliğini Çilek Kokusu, No309 ve Erkenci Kuş dizilerinin imalcisi ve Gold Sinema’nın sahibi Faruk Turgut, Oğuzhan Koç’un şahitliğini ise Acun Ilıcalı yapmıştı.

Ünlü çift birinci danslarını Zeki Müren’in seslendirdiği ‘Aklımda Sen Fikrimde Sen’ müziği ile yaparken düğüne üç farklı gelin giyen Demet Özdemir damga vurmuştu. Pek çok toplumsal medya kullanıcısı ünlü oyuncunun giydiği gelinlikleri eleştirmişti.

861 BİN TL’LİK DÜĞÜN HEDİYESİ

Düğüne çiftin ailelerinin yanı sıra sanat dünyasından birçok kıymetli isim katılmıştı. Oğuzhan Koç, eşine Türkiye’de tek olan Bvlgari serpenti gerdanlık armağan etmişti. Koç’un düğün ikramının ayrıntıları da çok geçmeden belirli omuştu. Ünlü müzikçinin eşine düğün armağanı olarak aldığı gerdanlığın 47 bin 500 euro (yaklaşık 861 bin TL) pahasında olduğu ortaya çıkmıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.