Fırat Aydınus, Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8,5’a transfer oldu

1993-2022 yılları ortasında hakemlik yapan, toplam 458 maçta vazife alan eski hakem Fırat Aydınus, Türk futbolunun en çok konuşulan renkli figürlerinden biri oldu.

İlk Muhteşem Lig maçına 2003’te çıkan ve 2006-2014 yılları ortasında FIFA kokartı taşıyan 48 yaşındaki Aydınus, geçen dönem Fatih Karagümrük-Alanyaspor maçıyla hakemlik mesleğine nokta koydu.

Türk hakemliğinin ve futbolunun unutulmazları ortasına giren Fırat Aydınus’un mesleğine nasıl devam edeceği merak konusuydu.

“KEŞKE HOCAM BİZİM KANALDA OLSA” DEMİŞTİ…

Geçtiğimiz günlerde Fırat Aydınus, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile halı saha maçında bir ortaya gelmişti. Aydınus ile çekildiği bir fotoğrafı toplumsal medyadan paylaşan Ilıcalı fotoğrafın altına “Fırat Hocam keşke bizim kanalımızda çalışsa” yazarak futbolseverleri heyecanlandırmıştı.

TV8,5’u futbol yüklü bir yapıya döndürmek için uğraşan Ilıcalı, kanalına bomba transferler yapmaya başladı. Ilıcalı toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Muhteşem Lig’de 33 derbi yöneten eski hakem Fırat Aydınus’u TV8,5 kanalına transfer ettiğini duyurdu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.