Galatasaray’ın yeni transferi Lucas Torreira: ‘Şampiyonluk ve kebap istiyorum’

Uruguaylı futbolcu Lucas Torreira, Galatasaray’a resmen transfer oldu.

Sarı-kırmızılı kulüp, 26 yaşındaki Uruguaylı’nın transferini Twitter’daki Galatasaray Space odasından duyurdu.

İLK KELAMLARI TÜRKÇE

Canlı yayına katılan Lucas Torreira birinci olarak Türkçe “Merhaba Galatasaray taraftarları” dedi.

“ÇOK BÜYÜK BİR KULÜP”

Transferle ilgili konuşan Torreira “Gerçekten çok memnunum. Mesleğim için çok kıymetli bir an. Çok keyifli, hislerim inanılmaz. Çok büyük bir kulübün parçasıyım. Bu kulübün mesleğimde çok büyük bir yer etmesini bekliyorum” dedi.

ŞAMPİYONLUK SÖZLERİ

Lucas Torreira ayrıyeten “Taraftarlara çok teşekkür ederim. Kararımda büyük rol oynadılar. Galatasaray çok büyük bir kulüp. Büyük gayeleri kabul edip, gayret vermek demek bu imza. Şampiyonluk için gerekeni yapacağız” açıklamasını yaptı.

“KEBAP İSTİYORUM KEBAP”

Dries Mertens konuştuğu sırada yayına tekrar katılan Lucas Torreira, “Kebap istiyorum kebap” dedi. Mertens ise “Üç gündür buradayız, bizi her akşam kebap yemeye götürmek istiyor. Bu akşam da döner istiyor” açıklamasını yaptı.

FERNANDO MUSLERA: “HAVADA KOKUYU ALIYORUM”

Yayın katılan Fernado MusleraHerkese merhaba ben Muslera kaptan. Mertens ve Torreira buraya geldiği için çok memnunum. Onlara buraya geldikleri için teşekkür ediyorum. Liderimize ve Erden Bey’e teşkkürler. Büyük işler yaptılar. Galatasaray için büyük bir yıl. Galatasaray her sene şampiyonluklar kazanması gereken büyük bir kulüp. İdarenin gözü büyük oyuncularda. Bu kulüpte büyük oyuncularla oynadım. Havada bunun kokusunu alıyorum, büyük şampiyonluklar, büyük unvanlar.. Bu yolda olmamız gurur veriyor” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.