Gökhan Çıra süratli çıktı! Yeni sevgilisiyle sarmaş dolaş poz verdi, ortalık yıkıldı: Sakın Selin Ciğerci görmesin üzücü patlar!

Evlilikleriyle gündeme bomba üzere düşen ve ikinci kere boşanan Selin Ciğerci ve Gökhan Çara çifti gündemden düşmek bilmiyor. Boşanma basamağında yaptıkları açıklamalarla herkesin ağzını açık bırakan ikili bu sefer yok artık dedirtti. Gökhan Çıra o denli bir şey paylaştı ki Selin Ciğerci sakın görmesin! Bakın Gökhan Çıra ne paylaşmış?

SELİN CİĞERCİ BU HABERLE YIKILDI

İkinci kere evlenen Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci çifti boşandı. ‘Bir daha evlenmeyeceğim’ diyen ve İtalyan biriyle flört ettiği tez edilen Selin Ciğerci bu haberler şok oldu. Gökhan Çıra yeni bir aşka yelken açtı.

YENİ SEVGİLİSİYLE BİRİNCİ POZU

Selin Ciğerci ile ikinci defa boşana Gökhan Çıra, yeni aşkıyla birinci pozunu paylaştı. Görenlerin ağzı açık kaldı. Herkes şok içinde izledi.

SELİN CİĞERCİ’Yİ KISKANDIRMAK MI İSTİYOR?

Sosyal medya fenomeni Sedef Bekiroğlu ile yeni bir aşka yelken açan Gökhan Çıra, yeni sevgilisiyle birinci pozunu paylaştı. Çıra’nın pozuna peş peşe yorumlar gelirken Selin Ciğerci’yi kıskandırmak istediği belirtildi. Gelen yorumlarda “Bu ne hız!” tabirleri kullandı.

SEDEF BEKİROĞLI KİMDİR?

Sedef Bekiroğlu 12 Kasım’da doğdu. Ofsayt isimli spor programını sunarak tanınmıştır.. Toplumsal medya fenomeni olan Sedef Bekiroğlu akrep burcu. Spor tutkunu ve Hayvansever kişiliği ile tanınmaktadır. Yorkie isminde bir köpeği bulunmaktadır. Instagram’da 124K takipçisi vardır.

SELİN CİĞERCİ GÖKHAN ÇIRA AYRILDI MI?

2019’da nikah masasına oturan toplumsal medya fenomeni Selin Ciğerci ve futbolcu Gökhan Çıra, geçtiğimiz yıl eylül ayında sürpriz bir halde mutabakatlı olarak evliliklerini sonlandırmıştı. Lakin ikili, daha sonra barışmıştı. 16 Mayıs’ta ikinci kere evlenen çift, yine yollarını ayırdı. İsimli tatil sonrası resmen boşanan Ciğerci ile Çıra, boşandıklarını Instagram hesaplarından yaptıkları ortak açıklama ile duyurdu. Çift, “Biliyorsunuz ki aylar evvel yollarımızı dostça ayırmıştık lakin isimli tatil olduğu için resmi süreçler gerçekleşmemişti, bugün sonuçlandı.” iletilerini yayınladı.

SELİN CİĞERCİ GÖKHAN ÇIRA 2.KEZ BOŞANDI MI?

Selin Ciğerci, ikinci defa boşanma kararı aldıklarını şu sözlerle duyurmuştu: “Evlilik, eş olmak, aile kurmak hepsi en sevdiğim kıymetler. İki defa denedik, olmadı. Lütfen iki tarafın da duygusal ruh haline yakışan bir hürmetle, açık aramaya, bizden bağımsız sebep bulmaya çalışmadan hürmetle bilelim ve geçelim. İsimli tatil bitecek, resmi süreçler eylülde son bulacak. Hayat devam ediyor, edecek.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.