Koşun, Kaos Var! Aslışah Alkoçlar, Eski Dostu Nazlı Sabancı’ya Şok Etkisi Yaratacak Bir Gönderme Yaptı

Hacı Sabancı’nın eşi Nazlı Sabancı’nın eski dostu Aslışah Alkoçlar, yaptığı göndermeyle herkesi şaşırtmayı başardı! Neler yaşanmış, gelin hemen anlatayım…

Nazlı Sabancı, şu sıralar sosyetenin en çok konuşulan isimlerinden biri. Kendisi geçtiğimiz yıllarda Arzu-Ömer Sabancı’nın oğlu Hacı Sabancı ile dünyaevine girmişti.

Geçtiğimiz aylarda kızı Arzu Alara’yı kucağına alan Nazlı Sabancı, ne giyinse, ne yapsa çok konuşuluyor ve tüm dikkatleri de üzerine çekiyor tabii.

Özellikle de tarzı ve tavırlarıyla kayınvalidesi Arzu Sabancı’ya çok benzetiliyor. Tıpkı onun gibi zarif ve güzel olduğu düşünülüyor takipçileri tarafından…

Asıl konumuza gelecek olursak… Nazlı Sabancı geçtiğimiz yıllarda Alem dergisi için poz vermişti, belki hatırlarsınız.

Nazlı Sabancı, Alem’deki bu pozlarının tekrar paylaşılmasının ardından hikâyesine ekledi bu kareleri…

Ancak eski dostu Aslışah Alkoçlar’dan beklenmedik bir hamle geldi! Aslışah Alkoçlar, yıllar önce henüz küçücükken ailesiyle birlikte Alem dergisinin kapağı için verdikleri bu pozu paylaştı.

Aslışah Alkoçlar bu kareye, ‘Bakın bazı şeyler hiç değişmiyor’ notunu da düştü.

Aslışah Alkoçlar’ın, Nazlı Sabancı’dan yalnızca 1 saat sonra bu kareyi paylaşması eski dostuna bir gönderme olarak algılandı hâliyle…

Yıllarca çok yakın arkadaş olan ikilinin arası, Nazlı Sabancı’nın Hacı Sabancı ile görüşmeye başladığı tarihlerde bozulmuş ve ikili küsmüştü.

Öyle ki Aslışah Alkoçlar Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı dönemde Nazlı Sabancı ikiliyle sık sık vakit geçiriyordu.

O dönem bazı iddialara göre Aslışah Alkoçlar, Şeyma Subaşı ile arası bozulunca Nazlı Sabancı’nın da Şeyma Subaşı’na cephe almasını istemiş ancak Nazlı Sabancı; Şeyma Subaşı ile görüşmeye devam edince Nazlı’yı silmişti.

Nitekim Hacı Sabancı ile Nazlı Sabancı da Şeyma Subaşı-Acun Ilıcalı çiftinin düğününden hemen önce yakınlaşmaya başlamıştı.

Hatta son günlerde birtakım iddialar ortalıklarda dolaşıyor ve Nazlı Sabancı’ya “Aslışah sayesinde bu hayatı yaşıyorsun” yorumları yapılıyor.

İşte bu paylaşım, Aslışah Alkoçlar tarafından Nazlı Sabancı’ya bir gönderme olarak algılandı ve Aslışah’ın Nazlı’ya, “Ben doğuştan sosyeteyim” mesajını verdiği iddia edildi.

Siz bu iddialar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx