Muhammed Gümüşkaya yol ayrımında

Muhammed Gümüşkaya için Fenerbahçe’de işler istediği üzere gitmiyor. Vitor Pereira’nın forma bahtı vererek birinci 11’de sık sık tercih ettiği genç futbolcu, İsmail Kartal periyodunda forma bahtı bulamamış ve Giresunspor’a kiralanmıştı. Jorge Jesus’un da gözüne giremeyen 21 yaşındaki futbolcu tekrar kadrodan ayrılmaya hazırlanıyor.

Kalabalık takımda forma bahtı bulmakta zorlanan 21 yaşındaki futbolcu için Portekizli hoca kiralanabilir raporu verdi. Genç futbolcu ile hem Giresunspor hem de Göztepe yakından ilgileniyor.

GÖZTEPE MUHAMMED GÜMÜŞKAYA TRANSFERİNDE BİR ADIM ÖNDE

Göztepe, Fenerbahçe ile son periyotta ikili bağlantılarını çok geliştirdi. Mehmet Sepil’in akabinde sahip değiştiren İzmir temsilcisi sarı-lacivertlilerden Uğur Kaan Yıldız ve Buyruk Ortakaya’yı takımına kattı. Sarı Kanarya da Göztepe’den İrfan Can Eğribayat’ı renklerine bağladı.

Muhammed Gümüşkaya’nın durumunu da yakından takip eden sarı-kırmızılı grubun bu transferde ikili ilgilerden ötürü bir adım önde olduğu belirtildi.Giresunspor’un da durumunu yakından takip ettiği genç futbolcu için Fenerbahçe’nin kural olarak oynama garantisi talip edeceği söz edildi. (Akşam)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.