Nilüfer Müzik Festivali’ne geri sayım başladı

Nilüfer Belediyesi’nin ‘Dünyayı sev, geyiği öp, şenliğe gel’ sloganıyla düzenlediği Nilüfer Müzik Şenliği bu yıl da Türkiye ve dünya sahnelerinin önde gelen isimlerini üç gün boyunca müzik tutkunları ile buluşturacak.

2-3-4 Eylül tarihlerinde Balat Atatürk Ormanı’nda gerçekleşecek olan Nilüfer Müzik Şenliği, iştirakçilerine müzik şöleni yaşatacak. Şenlik, Türkiye’de bir kamu kurumunun düzenlediği en büyük müzik şenliği olma özelliği taşıyor.

ÖZEL İSİMLER SAHNE ALACAK

Türkiye genelinde müzikseverlerin yıl boyunca yolunu gözlediği, en beğenilen toplumsallaşma alanlarından biri haline gelen Nilüfer Müzik Şenliği bu yıl da beklentileri boşa çıkarmayacak. Mor ve Ötesi, Ceza, The Blaze, Melike Şahin, Köfn, Şena Şener, Ozbi, Jakuzi ve No Land’in de ortalarında yer aldığı müziğin en güzel isimleri unutulmaz konserlere imza atacak.

HEM KAMP HEM MÜZİK

Hazırlanan kamp alanında isteyenlerin, Türkiye’de eşine az rastlanır konfor imkanlarıyla çadır kurup konaklayabileceği Nilüfer Müzik Festivali’ne girişler 2 Eylül Cuma günü başlayacak. Kamp alanında gece, stand-up şovlarıyla devam edecek.

Festival alanında, ağaçların ve sincapların mesken sahipliğinde, Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden müzikseveri Burs’’da buluşturacak olan şenlik; müzik dışı etkinlikler, sürprizler ve müsabakalar ile iştirakçilere farklı bir şenlik tecrübesi sunacak.

Festival alanında, iki farklı sahne, cümbüş alanları, yiyecek ve içecek stantları yer alacak. Yöresel lezzetlerin yanı sıra, vegan besin seçenekleri de iştirakçilere sunulacak. Ayrıyeten şenlik müddetince hem Bursa’dan hem de kent dışından gelen müzik tutkunları kentin buluşma noktalarından Balat Atatürk Ormanı’na fiyatsız servislerle gidilebilecek. (İHA)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.