Oğuzhan Koç konser alanını terk etmişti! Ünlü şarkıcıdan açıklama geldi

Ankara’nın Sincan ilçesinde hayranlarıyla buluşan Oğuzhan Koç, yağmur nedeniyle konserini yarıda bıraktığı için hayranları tarafından yuhalanmıştı. Ünlü şarkıcı, gelen tepkiler üzerine sosyal medya hesabından açıklama videosu yayınladı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ankara Sincan’da sevenleriyle buluşan ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç, akşam saatlerinde verdiği konserini yarıda bırakmıştı. Yağmur yağmasıyla şarkılarını seslendirmeye bırakıp sahneyi terk eden Koç, gelen tepki haberlerinin ardından yaşanan olaya açıklık getirdi.

Oğuzhan Koç yaşanan olaya açıklık getirdi

OĞUZHAN KOÇ SAHNEYİ NEDEN TERK ETTİ!

Basında çok ses getiren olayın ardından Çeşme’de sahneye çıkacak olan Oğuzhan Koç, sosyal medya hesabından yaşanan olayların sebebiyle ilgili videolu açıklama yaptı. Sahneyi hava muhalefeti sebebiyle terk ettiğini ve ses sisteminin yağmurdan çok etkilendiğini söyleyen Koç, direnebildiği kadar direndiğini ayrıca bir yerden sonra ses sisteminin çöktüğünü de aktardı.

NE OLMUŞTU?

Sincanlılar gecede doyasıya eğlenirken yağmur yağmaya başladı. Seyircilere yağmurun durumunu soran Oğuzhan Koç, konsere ara verdi. Ünlü şarkıcı, konsere devam etmesini isteyen hayranları tarafından tepki gördü.

Oğuzhan Koç

SAHNEYE BAŞKA ŞARKICI ÇIKTI

Konsere ara verip sonra devam edeceğini belirten Oğuzhan Koç, sahneyi başka bir şarkıcıya bıraktı. Yağmur altında bekleyen binlerce hayranı “Oğuzhan Koç sahneye” diyerek Koç’u sahneye çağırdılar. Müzisyenlerin de toparlandığını gören Sincanlılar, Oğuzhan Koç’u yuhaladı.

Oğuzhan Koç Ankara Sincan konserini yarıda bıraktı

Konsere gelen vatandaşlar ise Oğuzhan Koç’a tepki göstererek dağıldı. Koç’un hayranları, halk olarak yağmurda beklediklerini ama ünlü sanatçının kaçtığını söyledi. Eğlenceli vakitler Sincanlılar için hüsran oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Alişan ile eşi Buse Varol ayrı havalarda! Sosyal medyayı ikiye bölen performans

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.