Red Magic’in verdiği müjde oyunseverleri heyecana boğdu!

Red Magic, 5. yıl dönümünü kutlamak için e-spor uygulamaları için bir dizi ürün sunacak. Bu ürünler arasında Gallium Nitride (GaN) şarj aleti ile birlikte TWS kulaklıklar da bulunuyor. Red Magic, yeni ürünlerini 10 Mayıs’ta piyasaya sürecek ve sloganı “Sonsuz ‘5’ asla bitmeyecek” olarak belirledi.

Red Magic, ürünlerini sergilemek için bu hafta resmi bir ısınma içeriği yayınladı. Şirket, yakın zamanda bir dizi aksesuar ve çevre birimi duyurdu ve daha fazla ürün piyasaya sürmeyi planlıyor. Fareler, klavyeler, soğutma arkası klipsleri, monitörler ve Deuterium ön şarj cihazı, sunulacak ürünler arasında yer alıyor. Oyun kulaklığı, güçlü kablosuz ve ses özellikleri sunarken şarj cihazı dört arayüz sağlıyor.

Red Magic Deuterium Ön 150W GaN şarj cihazı, şeffaf bir kasa özelliğine sahiptir. Bu GaN şarj cihazı, DC ve 1A2C bağlantı noktaları içerir ve işlem ilerlemesini görüntülemek için bir ekranı vardır. Cihaz, geri çekilebilir bir prong tasarımı kullanarak seyahat şarjı olarak kullanım için idealdir.

Red Magic’in verdiği müjde oyunseverleri heyecana boğdu!

Yeni e-spor aksesuarlarının piyasaya sürülmesi hakkında birkaç görüş mevcut. Red Magic’in bu yeni ürünlerinin performansı hakkında daha fazla ayrıntı sağlaması bekleniyor. Fiyatlandırma ve küresel bulunabilirlik hakkındaki bilgiler de henüz açıklanmadı.

10 Mayıs’ta gerçekleşecek olan lansman etkinliği, Red Magic’in yeni e-spor ürünlerini resmen piyasaya sürdüğü tarih olacak. Bu ürünler arasında TWS kulaklıklar, fareler, klavyeler, soğutma arkası klipsleri, monitörler ve Deuterium ön şarj cihazı bulunuyor. Yeni ürünlerin fiyatlandırma ve küresel bulunabilirliği hakkında daha fazla bilgi, etkinliğin gerçekleşmesiyle birlikte açıklanması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir