Yeme bozukluğu yaşayan Olivia Arezzolo hayatını değiştiren anı anlattı!

Uzun yıllardır yeme bozukluğuyla mücadele eden Avustralyalı uyku terapisti Olivia Arezzolo, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla yaşadığı acı dolu günleri anlattı.

Ergenlik döneminden itibaren yeme bozukluğu yaşadığını anlatan Avustralyalı Olivia Arezzolo, sosyal medya hesabından bu hastalığa dair bilinmeyenleri ve kendi deneyimlerini paylaştı.

Olivia Arezzolo

“EĞER ZAYIF OLURSAM HERKES BENİMLE İLGİLENİR SANDIM”

Plajda çekildiği bir kareyi gördükten sonra hayatını değiştirmek için büyük bir çaba sarf ettiğini anlatan Arezzolo, şu ifadeleri kullandı:

“Bazen daha kalorili olmasına rağmen yalnızca alkol içerdim. Bu sayede biraz sarhoş olur, açlığımı unuturdum. Eğer zayıf olursam benimle ilgilenirler sandım. Acı içinde olduğumu ve iyi olmadığımı anlarlar sandım. Herkes iyi olup olmadığımı sorardı. Kimsenin benim için korku duymasını ve yediğim her şeyi analiz etmesini istemedim.

“KEMİK TORBASI GİBİ GÖRÜNÜYORDUM”

“İnsanların profesyonelliğimi sorgulamasından korkuyordum” diye sözlerine devam eden genç kadın “Kemik torbası gibi görünüyordum. Öyle göründüğüme inanamadım. Yardım almazsam hayatımı sonlandıracağımı düşündüğüm bir noktaya geldim. Gençlik yıllarımdaki teşebbüslerimden böyle bir şey istemediğimi biliyordum” dedi. 

Olivia Arezzolo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Fevzi Kaan Türker Isabella şarkısıyla sosyal medyayı salladı! 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.