Amerika’nın En Ünlü Talk Show Sunucusu Ellen DeGeneres’in Muhteşem Kariyerinin Çöküş Hikayesi

Bir zamanlar Amerika’nın en ünlü ve başarılı talk show sunucularından olan Ellen DeGeneres’in dillere destan ünü, bir anda kötü yöne evrildi. Drama Pasta isimli TikTok hesabının videosunda da değindiği konuyu biz de geniş bir mercekte inceledik. Birbirinden ciddi suçlamalar ile suçlanan Ellen’ın, daha sonra ekran önündeki davranışları da tepki çekmeye başladı. Ve nihayetinde bir zamanların başarılı sunucusunun kariyeri tozla buz oldu. Nasıl mı? Detaylar için içeriğimize buyurun…

Kaynak: https://www.koimoi.com/hollywood-news…

2003 yılında yayımlanmaya başlayan The Ellen DeGeneres Show’u duymayan ve Amerika’nın en ünlü talk show sunucusu haline gelen Ellen DeGeneres’i tanımayan yok.

Öyle ki bir zamanlar her ünlü bu talk show’a konuk olabilmek için can atıyordu. Ancak daha sonra herkes katılmayı reddetmeye başladı.

Peki neden?

Her şey Kevin Porter isimli komedyenin, Ellen için çalışan insanlara bir çağrıda bulunarak ünlü sunucunun zorbalıklarını ifşa etmelerini istemesiyle başladı.

Daha sonra Ellen DeGeneres’in iş yerinde insanlara hayatı zehir etmesinin yanı sıra geçmişte attığı bazı tweetler gün yüzüne çıktı.

Bugünkü şovda çalışanlarımdan birini bir bebek gibi ağlattım. Dürüst olmak gerekirse, iyi hissettirdi.

Bir zamanlar sunucunun ‘tipik Ellen’ olarak görülen davranışlarının, aslında ‘zorba ve kaba’ olduğu fark edildi: Sık sık Taylor Swift’i çıktığı erkekler konusunda sıkıştırması gibi…

Ayrıca ismini paylaşmak istemeyen çalışanların verdiği röportajda Ellen’ın ırkçı söylemlerden tehdite varan cümlelerine değin birçok şey açığa çıktı.

Siyahi çalışanlarına ‘Kusura bakmayın, sadece beyaz çalışanların ismini aklımda tutabiliyorum’ demesi gibi…

Çalışanlarının itiraf ettiği korkunç gerçeklerden biri de, Ellen’ın yöneticilerin çalışanlarına yönelik tacizini görmezden gelmesi oldu…

Bir diğer tekrardan gündeme gelen skandal ise Ellen’ın hamileliğini duyurmak istemeyen şarkıcı Mariah Carey’yi ifşa etmek için programda şampanya içmeye zorlaması oldu.

Carey, bu olayın kısa bir süre ardından düşük yaptı…

Yine programında insanları korkutmaktan zevk alan Ellen’ın Kim Kardashian’ı sahte bir örümcek ile kovalaması da tepkilere neden olmuştu.

Ortaya bir bir çıkan gerçekler ve gündeme gelen skandalların ardından tepkiler çoğaldı ve bir zamanlar herkesin konuk olmaya can attığı programa hiçbir ünlü katılmak istemedi.

Elbette Ellen bu iddiaları yalanladı ama olan biten çoğu şey gayet göz önündeydi.

Böylece 19 yıllık talk show sona erdi ve bir zamanların en sevilen sunucusu skandallar ile ekranlara veda etti.

Akıllarda tek bir cümle kaldı: “Büyümek, Ellen DeGeneres’in aslında sadece bir zorba olduğunu anlamaktı.”

Sizin düşünceleriniz neler? Yorumlara buyurun ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx