Binance Yatırım Yaptı: Bu 3 Kripto Projesi Patlayabilir!

Kripto para piyasasında kazanmanın yollarından biri, VC destekli projeleri takip etmektir. Bu yazıda, Binance Labs tarafından desteklenen 3 düşük hacimli kripto projesine göz attık.

İşte Binance Labs destekli yüksek potansiyelli 3 kripto projesi

Seascape

Binance Labs destekli Seascape, yeni nesil bir Web3 oyun platformudur. Oyuncular, platform üzerinden çeşitli görevlerle ödül toplayabilirler. Bu da oyuncu deneyimini geliştiren ve onları teşvik eden popüler sistemlerden biri. Bunun dışında Seascape, platformunda geliştirmeyi kolaylaştırmaya çalışıyor. Kripto projesi şu anda oyunlarını şu platformlarda başlatmayı planlıyor:

 • Ethereum
 • Binance Chain
 • Polygon
 • Immutable X
 • Moonbeam

Oyunlarından bahsetmişken, Seascape ekosistemi altında toplam 8 proje var. Bu oyunlar geliştirme aşamalarında ilerliyor. Oyun türleri stratejiden mini oyunlara kadar uzanmaktadır. Oyunların yanı sıra, Seascape’in başka teklifleri de var. Bunlar şunları içerir:

 • NFT pazarı: Scape Mağazası, NFT meraklılarının NFT alıp satmasına olanak tanır.
 • Launchpad: Seascape, yatırımcıların erken aşamadaki projeleri desteklemesi için bir rampa görevi görüyor.
 • DAO: Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon’lar, Seascape’in gelişimini ve gelecek planlarını yönetir. CWS sahipleri, Seascape’in ileriye dönük yoluna karar vermek için toplu olarak tekliflere oy verebilirler.

Neden CWS’nin patlama yapması bekleniyor

Altcoinbuzz analistlerine göre, CWS fiyatının artacağının yükselişini destekleyen birkaç faktör var:

 • Ekip projeyi büyütüyor. Bu ayı piyasasında birçok proje zayıfladığı için bu özelliği övgüye değer. Seascape için bazı yeni etkinlikler şunlardan oluşur:
  • Mini Miners (Seascape’te bir oyun) Sui Network’te başlıyor.
  • Blocklords (başka bir oyunu) yakında açık beta sürümünü başlatıyor.
 • Seascape başarılı olmak için tüm araçlara sahiptir. Binance Labs’ın desteğinin yanı sıra Seascape, kullanıcılarının ne istediğini biliyor. Oyunları için bir NFT pazarına, launchpad’e ve cross-chain stratejisine sahip. Bu nedenle, gelecekte daha fazla oyuncu çekmek için doğru yolda.

CWS fiyatı ne durumda?

CWS şu anda 0.2584 dolardan işlem görüyor. Son 24 saate göre %5’in üzerinde değer kazandı. Token, maksimum 10 milyon arzı ile 1,24 milyon dolarlık piyasa değerine sahip. Şu anda bunun 4,8 milyon CWS’si dolaşımda.

Melos Studio

Binance Labs tarafından desteklenen projelerden sırada Melos Studio var. Kendi deyimiyle “Web 3.0 için Merkezi Olmayan Müzik Stüdyosu”dur. Melos Studio’nun amacı, iyi bir müzik uygulaması oluşturmak için Blockchain kullanmaktır. Bu uygulama ile bir müzisyenin eseri NFT’ler aracılığıyla temsil edilebilir. Şu an itibariyle Melos Studio, Ethereum, Binance ve Flow ağlarında aktif.

Daha fazla ayrıntı için Melos Studio’in öne çıkan özellikleri şu şekilde:

 • Pazar yeri: Melos Studio, müzisyenleri ve NFT alıcılarını bir araya getirmek için bir müzik NFT pazarına sahiptir.
 • Sonus: Sonus ile favori mevcut NFT’lerinizi “yükseltmek” için müzik ekleyebilirsiniz.
 • Metis: Herkesin kendi müzik NFT’sini oluşturmasına izin veren bir AI müzik oluşturma aracı.
 • Virtual Band: Çevrimiçi bir işbirliği aracı. Müzisyenlerin birlikte müzik oluşturmasını sağlar.

Yukarıdaki harika özelliklerin yanı sıra, Melos Studio bir DAO tarafından yönetilmektedir. Bu yönüyle Seascape’e oldukça benziyor. Ek olarak, kendi kripto para birimi MELOS’a sahip. MELOS’u stake eden yatırımcılar, DAO içindeki teklifler üzerinde oy kullanabilirler. Ayrıca, MELOS’un başka kullanım durumları da vardır. Buna müzisyenlere özel avantajlar için bahşiş verme, müzisyenler için bağış toplama vb. dahildir.

MELOS nasıl yükselecek?

Altcoinbuzz analistleri, bu soruya birkaç madde ile cevap veriyor:

 • Rakiplerine göre sanatçılara daha fazla kullanım durumu ve araç sunuyor.
 • Müzisyenler için aracıları ortadan kaldırıyor. Başka bir deyişle, satışlarından daha büyük bir pay alıyorlar. Kısacası dolar üzerinden 0,80 doların üzerinde maaş alıyorlar. Geleneksel müzikte 0,20 almak şanstır. Daha fazla müzisyeni dahil ederek, daha fazla platform kullanıcısı Melos Studio’ya katılacak.

MELOS fiyatı ne durumda?

MELOS şu anda gün içi %7 düşüle 0,00289863 dolardan işlem görüyor. Maksimum 1 milyar arzı ile 1 milyon dolarlık kendi bildirdiği bir piyasa değerine sahip. Bunun 327 milyon MELOS’u dolaşımda.

OpenLeverage

Binance Labs tarafından desteklenen 3 küçük ölçekli projeden sonuncusu OpenLeverage. OpenLeverage, borç verme marjı ticaret protokolüdür. Basitçe söylemek gerekirse, kullanıcıların ve uygulamaların herhangi bir kripto çiftini uzun veya kısa devre yapmasına olanak tanır. Bugün platformuna Ethereum, Binance Chain, Kucoin Chain ve Arbitrum üzerinden erişebilirsiniz.

https://twitter.com/OpenLeverage/status/1539256863786782724

Dolayısıyla OpenLeverage, bir marj ticareti piyasası oluşturmak isteyen herkesi güçlendirmek istiyor. Platform üzerinden yapabilecekleriniz şu şekilde:

 • Ödünç verme havuzları
 • Ödüller: Bunu, varlıklarınızı borç verme havuzlarına yatırarak yapabilirsiniz. Ödüller, yatırılan varlıklar veya yerel OLE token biçiminde gelir.
 • Yüzlerce kripto çiftinde kaldıraçlı işlemler

OLE fiyatını destekleyen faktörler

OpenLeverage gibi bir DeFi projesi için her şey, daha fazla TVL toplamakla ilgilidir. Daha yüksek bir TVL, daha fazla kullanıcının platforma dahil edildiğini gösterir. Analistler, OpenLeverage’ın daha yüksek TVL seviyelerine ulaşacağını öngörüyor. Projeyi bu yolda destekleyecek başlıca özellikleri:

 1. Kendini doğru Blockchain’lerde konumlandırıyor. OpenLeverage, Arbitrum’da lansman yaparak TVL’yi çekmeye hazırlanıyor. Arbitrum’un hala DeFi için bir yuva olduğunu unutmayın.
 2. TVL’si yıldan bugüne istikrarlı bir şekilde artıyor. Zirvesinden büyük bir düşüşe rağmen TVL, 2023’te yavaş bir şekilde artıyor. Analistler, yenilikçi özellikleriyle OpenLeverage’ın daha fazla TVL çekmeye devam etmesini bekliyor.

Altcoinbuzz analistlerinin bu projelerde gelecek görmesinin neden, Binance Labs tarafından desteklenmeleridir. Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Binance Labs’in son yıllarda yatırım yaptığı projelere bu sayfadan göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir