Find X7 serisi, oyunlarda yüksek kare hızı için optimize edildi

Oppo, bugün yaptığı açıklamayla, Find X7 serisini tanıtacağı konferansı 27 Aralık’ta Çin’de düzenleyeceğini duyurdu. Lansmanla ilgili olarak, X7 serisinin 2024 Ocak ayının ikinci haftasında duyurulması bekleniyor. Weibo’da dolaşıma giren bir ekran görüntüsü, Find X7 serisinin üst düzey bir oyun deneyimi sunmak üzere optimize edildiğini gösteriyor.

Find X7 serisi, muhteşem bir oyun tecrübesi sunabilir. Ekran görüntüsüne göre, ZTE Axon 50 Ultra 5G ile birlikte beklenen Oppo Find X7 ve Find X7 Pro modelleri, çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası oyunu “Honor of Kings” için optimize edilmiş. Bu optimizasyon, ultra yüksek kare hızı modları, son derece yüksek kare hızı seçenekleri ve saniyede 120 kareye ulaşan aşırı kaliteli görüntü + son derece yüksek kare hızı ayarını içeriyor. Bu, Find X7 serisinin oyunculara oyun sırasında daha akıcı ve hızlı bir ekran deneyimi sunacağını gösteriyor.

Find X7 serisi, oyunlarda yüksek kare hızı için optimize edildi

Son raporlar, Oppo’nun Find X7 serisinde “Pro” takısını terk etmiş olabileceğini ortaya koyuyor. Buna göre, serinin Find X7 ve Find X7 Ultra olmak üzere iki model içermesi bekleniyor. Ultra modelin, iki yönlü uydu iletişimini destekleyen özel bir versiyonu olacak. Bu modelin Find X7 Ultra Uydu İletişim Versiyonu olarak adlandırılması muhtemel.

Find X7‘nin Dimensity 9300 yonga seti ile donatılması beklenirken, Ultra modellerin Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine sahip olması öngörülüyor. Her iki cihazın da 5,000mAh batarya ve 100W şarj desteği ile gelmesi bekleniyor. Ultra modelin ayrıca 50W kablosuz şarj desteği sunması muhtemel.

Find X7, 1.5K çözünürlük ve 120Hz yenileme hızına sahip 6.78 inçlik kavisli kenarlı OLED bir ekranla gelecek. Cihazın 50 megapiksel (Sony LYT-808) + 50 megapiksel (Samsung JN1 ultra geniş) + 64MP (OmniVision OV64B periskop, 3x zoom) üçlü kamera ünitesine sahip olması bekleniyor.

Öte yandan, Find X7 Ultra’nın 2K çözünürlük ve 120Hz yenileme hızına sahip 6.82 inçlik kavisli kenarlı OLED bir ekranla gelmesi öngörülüyor. Cihazın 50 megapiksel (Sony LYT-900) + 50 megapiksel (Sony LYT-600 ultra geniş) + 50 megapiksel (Sony IMX890 periskop, 3x zoom) + 50 megapiksel (Sony IMX858 periskop, 6x zoom) dörtlü kamera ünitesiyle piyasaya sürülmesi muhtemel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx