Mide Bulandıran Olay! Ispanak Yemeğinin İçinden Fare Çıktı: İşçiler Tehdit Edildi

Bir kez daha işçilere hijyenik ortamlarda hazırlanan yemeklerin verilmediği ortaya çıktı. İddiaya göre, Sakarya’da ismi gizlinen bir  fabrikada çalışan işçinin, öğlen yemeğinin içinden fare çıktı. 

Sakarya’da mide bulandıran bir olay yaşandı. Öğle yemeğinde yoğurtlu ıspanak yiyen işçi, ağzına aldığı lokmayı önce et sandı ama kuyruğu fark edince fare olduğunu fark etti. Fabrika yönetiminin olayın duyulmaması için işçileri tehdit ettiği öne sürüldü.

Sakarya Medyabar’ın haberine göre, olay kentteki bir fabrikada meydana geldi.

İşten atılma korkusu nedeniyle ismi açıklanmayan bir işçi, yemekhanede yoğurtlu ıspanak yemeğini yerken, tabağa daldırdığı kaşığı ağzına götürdüğünde lokmasının et parçası olduğunu düşündü. İşçi, çiğnedikçe ağzında büyüyen eti tükürünce kuyruğu gördü ve fare olduğunu fark etti.

Gördüğü şeyin karşısında şoka giren işçi ve yanındaki arkadaşlarının tepkisiyle yemekhane bir anda hareketlenmeye başladı. Yüzlerce işçi tabakta bulunan ve bir kısmı parçalanmış haldeki farenin önce fotoğraflarını çekti. Daha sonra da tepki gösterdi.

Fabrika yöneticileri olayın duyulmaması için işçileri sert bir şekilde uyardıkları iddia edildi. İşçilerin yaklaşık 4 yıldır hizmet veren yemek şirketiyle ilgili daha önce de bazı şikâyetlerinin olduğu ancak fabrikanın bunu dikkate almadığı da öne sürüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx