Pornhub, Eski Yetişkin Film Oyuncusu Mia Khalifa’nın Gelirlerini Kesip Hepsini İsrail’e Bağışladı!

Yetişkin film oyuncusu Mia Khalifa, geçtiğimiz günlerde Hamas ile alakalı bir açıklama yaparak gündeme bomba gibi düşmüştü. Khalifa’nın bu ‘nefret söylemi’ kendisinin tüm PornHub gelirlerinin kesilip İsrail’e bağışlanmasıyla sonuçlandı.

Detaylar.?

Kaynak: https://www.truescoopnews.com/newsdet…

Eski yetişkin film oyuncusu Mia Khalifa, geçtiğimiz günlerde Hamas’a destek vermesiyle gündeme gelmişti.

Khalifa, “Eğer Filistin’deki duruma bakıp da Filistinlilerin yanında yer almıyorsanız, o zaman rejimin yanlış tarafındasınız demektir ve tarih bunu zamanla gösterecektir.” ifadelerini kullanmıştı.

Akabinde Mia Khalifa’nın anlaşma yaptığı yetişkin film yıldızıyla olan projesi de iptal edildi.

Sonrasında Khalifa’nın videolarının yer aldığı yetişkin film sitesi de kendisinin gelirlerini dondurup İsrail’e bağışladı.

İlgili videoda,”Mia Khalifa, Pornhub’taki videolarından elde ettiği kazancını kaybetti. Şirket, Mia Khalifa’nın videolarının gelirlerini İsrail’i desteklemek için bağışlamaya karar verdi. Aktris, hiçbir videodan parasını almayacak. Tüm gelirler İsrail yardım fonlarına gidecek.” ifadeleri yer aldı.

Mia Khalifa Playboy dergisinden de kovuldu, gönderilen mesajda şu ifadeler yer aldı.?

‘Mia, İsrail’e yönelik Hamas saldırılarını ve masum erkek, kadın ve çocukların öldürülmesini kutlayan iğrenç ve kınanması gereken yorumlar yaptı. Playboy’da, özgür ifadeyi ve yapıcı politik tartışmayı teşvik ediyoruz, ancak nefret söylemine karşı sıfır tolerans politikamız var. Mia’nın sözlerinin ve eylemlerinin sonuçları olduğunu anlamasını bekliyoruz.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx