Redmi K70’in en çok merak edilen özelliği netleşti

Çin’de büyük bir heyecanla beklenen Redmi K70 serisi, yakın zamanda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yeni cihazlar, çeşitli söylentiler ve raporlar aracılığıyla gündeme gelmeye devam ediyor. En son bir Çin sertifikasyon platformunda ortaya çıkan bilgiler, cihazın hızlı şarj kabiliyetini gözler önüne seriyor.

Redmi K70 serisinin modeli 3C üzerinde 2311DRK48C model numarasıyla görüldü. Online listeleme, akıllı telefonun 5G ağını destekleyeceğini de teyit ediyor. Özellikle dikkat çekici olan bir diğer özellik ise, cihazın 90W’a kadar hızlı şarjı desteklemesi. Bilindiği üzere, Redmi K70 serisi, Redmi K60’ın halefi olarak karşımıza çıkıyor.

Redmi K70’in en çok merak edilen özelliği netleşti

Yakın zamanda K70 serisinin lansman tarihi MIUI 15 dahili kodunda ortaya çıkmıştı. Şirketin ana pazarı olan Çin’de Aralık ayının ilk haftasında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Serideki tüm modeller, yani K70, K70e ve K70 Pro, kutudan MIUI 15 özel tasarımını ve Android 14 işletim sistemini beraberinde getirecek. Aynı şekilde, üst model Redmi K70Pro da yakın zamanda GeekBench üzerinde belirdi.

Benchmark listesi, 23117RK66C model numarasını, tek ve çoklu çekirdek test sonuçlarını ve bazı anahtar özelliklerini açığa çıkardı. Cihaz, en fazla 16 GB RAM ile eşleştirilmiş Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 yonga setiyle donatılmış olacak. Ayrıca, akıllı telefon kutudan Android 14 işletim sistemiyle ve MIUI 15 özel tasarımıyla birlikte gelecek. Şu anda elimizde olan bilgiler bunlarla sınırlı, dolayısıyla daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx